YouTube Go pobrane 10 mln razy

YouTube pochwaliło się popularnością swej nowej aplikacji YouTube Go. Odchudzona wersja serwisu została już pobrana w liczbie ponad 10 mln razy. Zważywszy na ograniczoną dostępność, jest to niezły wynik.

Pisałem już dziś o dużej popularności odchudzonej aplikacji Facebook Messenger Lite, którą dotychczas pobrano ponad 100mln razy. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się YouTube Go, czyli okrojona wersja popularnego serwisu wideo.

Zaledwie we wrześniu, po rocznych testach aplikacja wyszła z fazy beta i została udostępniona w cyfrowym sklepie Google Play Store. Wprawdzie jej dostępność jest wciąż bardzo ograniczona i w wielu krajach nie da się jej pobrać, to mimo to radzi sobie zaskakująco dobrze. Do tej pory pobrano ją ponad 10 mln razy, a można ją znaleźć w Google Play Store.

Przypomnę, że YouTube Go jest okrojoną wersją standardowej aplikacji portalu, pozwalającą oglądać zamieszczane tam wideo, nawet przy wolnym połączeniu internetowym oraz ograniczonym pakiecie danych. Jest także funkcja obejrzenia fragmentu materiału, by użytkownik mógł zdecydować, czy chce pobrać cały film.

YouTube Go

Źródło: Google.com

You may also like...