Z Google Maps odnajdziesz wyspę King Konga

W związku z premierą filmu “Kong: Wyspa Czaszki”, firma Google postanowiła pomóc fanom nowej produkcji, odnaleźć fikcyjną wyspę na której toczy się jej akcja. Użyła do tego usługi Google Maps.

Wczoraj miała miejsce premiera nowej ekranizacji przygód King Konga, czyli “Kong: Wyspa Czaszki”. Jego akcja toczy się na jednej z wysp znajdujących się na Pacyfiku, a dzięki usłudze Google Maps, możemy teraz odnaleźć jej lokalizację.Lokalizacja na mapie nie pokazuje oczywiście samej wyspy, gdyż jest ona fikcyjna. Prezentuje za to 200 zdjęć pochodzących z filmu, a także prowadzi do witryny discoverskullisland.com, na której znaleźć można parę tysięcy specjalnie przygotowanych recenzji wspomnianej lokalizacji, zachęcających do spędzenia na niej wakacji. Niektóre wprawdzie sugerują, że pewną niedogodnością przeszkadzającą w wypoczynku mogą być wielkie małpy oraz inne stwory, ale widoki w zupełności ją rekompensują.

Dodam, że “Kong: Wyspa Czaszki” jest już dostępny w europejskich kinach. Film ma kategorię wiekową PG13 i trwa około dwóch godzin.

Źródło: Slashgear.com

You may also like...