Zaatakował przyjaciela podczas gry w League of Legends

Granie online z przyjaciółmi może być przyjemnym sposobem spędzania wolnego czasu, lub też bardzo skomplikowanym sposobem popełnienia samobójstwa. Wszystko zależy od tego z kim siadamy do gry.

Internet pełen jest filmów przedstawiających graczy wyrażających wściekłość z powodu uśmiercenia ich postaci podczas rozgrywki. Zazwyczaj cierpią z tego powodu kontrolery, klawiatury, czasem myszki, a niekiedy nawet telewizory. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do obrażeń ciała, co kilka dni temu zdarzyło się w Chinach.

Dwóch graczy z tej samej wioski było wielkimi fanami popularnej gry League of Legends i spędzało przy niej każdą wolną chwilę, bawiąc się w lokalnych kafejkach internetowych. Feralnego dnia również rozpoczęli zabawę i siedząc w pobliskich kafejkach zdecydowali się na współpracę podczas walki. Niestety jednemu z graczy nie szło tak dobrze jak by chciał, więc drugi zaczął się z niego nabijać. Jak można się domyślać, słabeuszowi mocno się to nie spodobało, więc szybko doszło do kłótni. Ta jednak nie zdążyła się na dobre rozpocząć, gdyż wyśmiewany gracz postanowił załatwić sprawę na swój własny sposób. Poszedł więc do kafejki wspólnika, na miejscu wyciągnął nóż i przejechał nim po jego głowie.

Ofiara kłótni została natychmiast przewieziona do szpitala, ale na szczęście rana okazała się niegroźna. Rodzice obu graczy doszli jednak do porozumienia i uznali, że załatwią sprawę we własnym gronie, nie mieszając w to sądu.

Morał z tego taki, że nie powinno się kwestionować umiejętności innego gracza, gdyż nigdy nie wiadomo jak może zareagować i co zrobić.

Źródło: Games.sina.com.cn

You may also like...