Zakupiony iPhone 14 dostarczony w 10 minut. Nowy pomysł startupu Blinkit

Firma Blinkit wkracza na rynek elektroniki. Indyjski startup obiecuje swym klientom, że dostarczy im ich świeżo zakupiony iPhone 14 w czasie poniżej 10 minut.

Klienci robiący zakupy w internetowych sklepach chcieliby natychmiast otrzymać zakupiony produkt. Duże sklepy wprawdzie często oferują dostawę tego samego dnia, jednak zwykle i tak trzeba na niego poczekać kilka godzin. Indyjski startup Blinkit wychodzi więc z zupełnie nową ofertą, która może wzbudzić zainteresowanie konsumentów. Obiecuje bowiem, że klient który właśnie zamówił najnowszy iPhone 14, dostanie go do rąk własnych w czasie poniżej 10 minut.

Blinkit dotychczas specjalizowało się w błyskawicznym dostarczaniu zakupów zamawianych w sklepach spożywczych, dowożonych w czasie maksymalnie 10 minut. Startup postanowił jednak rozszerzyć swą ofertę o najnowszy telefon Apple, który w tym tygodniu trafił do sprzedaży.

Firma właśnie poinformowała, że klienci z Mumbai oraz Delhi, po złożeniu zamówienia, w ciągu kilku minut będą mogli korzystać z nowego telefonu. Startup współpracuje bowiem z oficjalnym dystrybutorem produktów Apple, firmą Unicorninfosolutions posiadającym w Indiach 33 sklepy. To właśnie są centrami dystrybucji telefonów dla klientów, którzy chcieliby go otrzymać jak najszybciej.

Oferta obejmuje modele iPhone 14, 14 Pro oraz 14 Pro Max i adresowana jest jedynie do bardzo bogatych Hindusów. Smartfony Apple są tam bowiem dość drogie, więc niewielu stać na ich zakup. Już podstawowy model w przeliczeniu kosztuje 1000 dolarów, natomiast za dwa pozostałe trzeba zapłacić odpowiednio 1630 oraz 1755 dolarów.

Szkoda, że podobnych usług nie oferuje się na polskim rynku, gdyż wiele osób z pewnością chętnie dodatkowo by dopłaciło, by otrzymać produkt jak najszybciej. Jeśli natomiast chcielibyście kupić ten smartfon u nas, to znajdziecie go na tej stronie w cenie 5199 zł za wersję 128 GB.

iPhone 14

Źródło

You may also like...