Zdjęcia panelu Galaxy Note 8 pokazują podobieństwo do wcześniejszego modelu

Na chińskim Weibo pojawiły się zdjęcia prezentujące przedni panel Galaxy Note 8. Widać na nich duże podobieństwo do poprzedniego flagowca Galaxy S8.

Samsung dopiero za kilka tygodni zaprezentuje oficjalnie model Galaxy Note 8, lecz dzięki chińskim źródłom wiemy już o nim całkiem sporo. Najnowsze doniesienia rzucają też nieco światła na wygląd nowego sprzętu.

Na chińskim portalu Weibo pojawiły się dwie nowe fotki prezentujące przedni panel tego telefonu. Widząc je, można odnieść wrażenie, że biznesowy smartfon będzie z wyglądu bardzo przypominał Galaxy S8.

Dostępny od kilku miesięcy modelm posiada bowiem ekran Infinity Display, w którym praktycznie nie ma ramek, a jego dwie boczne krawędzie są zakrzywione. Usunięto też przycisk Home oraz logo producenta, by zwiększyć w ten sposób stosunek wyświetlacza do rozmiaru obudowy sprzętu.

Na poniższych zdjęciach widać, że podobną strategię Samsung zastosuje także w Galaxy Note 8. Panel wskazuje duże podobieństwo do Galaxy S8, jednakże nieco rozciągniętego.

Oczywiście trzeba pamiętać, że Samsung przygotowuje kilka różnych prototypów smartfonów, przeznaczonych do testów. Nie można więc wykluczyć, że nie są to panele z finalnej wersji Galaxy Note 8.

Galaxy Note 8

Źródło: Weibo.com

You may also like...