Zeaplus Watch klonem Apple Watch

Chińczycy najwyraźniej po raz kolejny wyprzedzili Apple i mają już klon zegarka Apple Watch. Produkt nazywa się Zeaplus Watch i z wyglądu bardzo przypomina sprzęt firmy z Cupertino.

Zeaplus Watch wyposażono w aluminiową obudowę bardzo podobną do zegarka Apple. Specyfikacja techniczna oraz jego funkcjonalność są już jednak nieco inne. Chiński produkt dysponuje technologią Bluetooth 4.0, a także 2 Mpix kamerą umieszczoną w spodniej części zegarka, co raczej nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż do zrobienia zdjęcia musimy zdjąć go z nadgarstka.

Urządzenie współpracować ma z platformami iOS oraz Android, posiada własny slot na kartę SIM, a więc jest to zegarek z telefonem. Jego obudowa jest odporna na pył oraz wodę, a dodatkowo znajdziemy w niej krokomierz, pulsometr oraz licznik spalonych kalorii. Wyposażono go również w 1,5″ ekran dotykowy i procesor MTK MT2502. Urządzenie synchronizuje się także ze smartfonem i wyświetla na ekranie powiadomienia oraz otrzymane wiadomości.

Cena Zeaplus Watch nie jest jeszcze znana, ale premierę zaplanowano na koniec bieżącego miesiąca, więc producent na pewno wkrótce ją poda.

Źródło: Zeaplus.com

You may also like...