ZEE Smart Case – inteligentna obudowa do smartfona

Firma Hello ZEE pokazała w Las Vegas bardzo interesujące akcesorium do smartfonów. Są nimi obudowy ZEE Smart Case, które oprócz ochrony sprzętu oferują użytkownikom również kilka dodatkowych funkcji.

Przez lata obudowy do smartfonów, pełniły niemal wyłącznie funkcje ochronne i jedynie od czasu do czasu pojawiały się modele wyposażone w dodatkową baterię wydłużającą czas pracy telefonu.Obecnie tego typu produkty stają się coraz bardziej funkcjonalne, a przykładem tego jest ZEE Smart Case firmy Hello ZEE. Jest to nowoczesna obudowa, która nie tylko chroni telefon przed uszkodzeniami, ale też podnosi jego użyteczność.

Wyposażono ją bowiem we wbudowaną baterię o pojemności 2600 mAh, która kontrolowana jest przez specjalną aplikację ZEE Core App. Monitoruje ona sposób jej wykorzystania, decydując kiedy zgromadzona w niej energia powinna zostać użyta do ładowania głównej baterii telefonu. System jest na tyle inteligentny, że aplikacja potrafi samodzielnie wykryć, kiedy akumulator się wyczerpuje i samodzielnie aktywować ładowanie.Dodatkowa bateria to nie jedyna zaleta ZEE Smart Case. Obudowa ma również funkcję bezprzewodowego ładowania, a także standardowe gniazdo microUSB do ładowania po kablu. Producent wyposażył ją również w 128 GB (są też mniejsze wersje) wewnętrznej pamięci oraz wbudowaną lampę LED, która przyda się podczas robienia zdjęć.

Produkt już wkrótce powinien pojawić się na sklepowych półkach w kolorach gun metal, srebrnym oraz złotym.

Źródło: Hellozee.com

You may also like...