ZTE Axon 30 5G ma oficjalną datę premiery

ZTE wreszcie zaprezentowało ostateczny wygląd oraz ujawniło datę premiery najnowszego flagowca. Oficjalna prezentacja modelu ZTE Axon 30 5G odbędzie się 27 lipca.

Od paru tygodni wiemy, że firma ZTE szykuje nam kolejnego flagowca wyposażonego w technologię 5G. Dotychczas nie znaliśmy oficjalnej daty prezentacji oraz wyglądu ZTE Axon 30 5G, ale producent zaspokoił naszą ciekawość. Firma pokazała jak przedstawia się jej najnowszy sprzęt, a także ujawniła oficjalną datę jego premiery.

Smartfon wyróżnia się nie tylko nowoczesną stylistyką, ale również brakiem widocznej kamery do selfie. Naturalnie nie oznacza to, że producent zamierza go jej pozbawić, lecz po prostu ukryje pod wyświetlaczem. Firma nie zdradza na razie szczegółów technicznych zastosowanego sensora, więc na konkrety trzeba będzie poczekać kilka dni.

Na zaprezentowanym zdjęciu widać natomiast doskonale poczwórny aparat tylny umieszczony w dwóch okrągłych modułach. Taka konstrukcja nie jest aż tak nowością, gdyż znamy ją m.in.. z modelu Huawei P50, który ma bardzo podobnie umieszczone aparaty. Różni się jednak w szczegółach, gdyż ZTE zdecydowało się na tradycyjny prostokątny garb, w którym umieszczono sensory.

Specyfikacja nowego flagowca pozostaje na razie tajemnicą. Model ten w bazie danych TENAA pojawia się jednak ze Snapdragonem 870, zamiast Snapdragona 888 oraz 12 GB RAM i 512 GB pamięci flash. Nie musi to być jednak ostateczna specyfikacja nadchodzącego sprzętu, a tę poznamy dopiero 27 lipca. W tym dniu chińska marka zaprezentuje światu swój najnowszy produkt.

ZTE Axon 30 5G

Źródło

You may also like...