ZTE Axon 7s – alternatywa dla Galaxy S8

ZTE zaprezentowało niedawno model Max XL, czyli nowego niskobudżetowca z dużym ekranem. To nie jedyny model smartfona, który ten chiński producent chce wprowadzić na rynek, gdyż niebawem do sklepów trafi również ZTE Axon 7s.

ZTE Axon 7s, to flagowy model chińskiego koncernu i dzięki uprzejmości jego producenta, poznaliśmy jego oficjalną specyfikację techniczną. Jest to model, który mógłby śmiało stawać w szranki z Samsungiem Galaxy S8, gdyż ma parametry, które z łatwością mu dorównują.

Model ten posiada 5,5″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (534 PPI), a jego sercem jest czterordzeniowy Snapdragon 821 taktowany zegarem 2,35 GHz. Telefon wyposażono również w 6 GB RAM, jak również 128 GB pamięci użytkowej, którą dzięki slotowi na kartę microSD, możemy dodatkowo rozszerzyć do 256 GB. Trzeba jednak pamiętać, że mamy tu do czynienia ze slotem hybrydowym, więc korzystanie z karty microSD oznacza, że nie możemy w tym czasie korzystać z drugiej karty SIM.

Spore wrażenie robią również parametry tylnego aparatu fotograficznego. Jest on podwójny i został wyposażony w 20 Mpix oraz 12 Mpix sensor o przesłonie F/1.8. Aparat posiada również autofokus z detekcją fazy oraz nagrywa wideo w rozdzielczości 4K. Przednia kamera ma 8 Mpix sensor.

ZTE Axon 7s zasilany jest przez akumulator 3400 mAh, natomiast funkcjonalność zapewnia mu Android 7.0 Nougat. Cena tego modelu nie została jeszcze ujawniona, ale można oczekiwać co najmniej 500 dolarów.

ZTE Axon 7s

ZTE Axon 7s

Źródło: Helpix.ru

You may also like...