ZTE na MWC Shanghai pokaże Axon 30 Pro. Będzie miał 200 MP sensor Samsunga

Podczas targów MWC Shanghai, ZTE zaprezentuje drugą generację kamery ukrytej pod ekranem. Firma pokaże tam najnowszy model Axon 30 Pro.

Coraz więcej firm eksperymentuje z pomysłami ukrywania przedniej kamery i obecnie najbardziej obiecującym rozwiązaniem jest schowanie jej pod ekranem. Zastosowano je m.in., w modelu ZTE Axon 20 5G, lecz jak wykazał najnowszy test, nie jest ono idealne. Jakość zdjęć oraz nagrań wideo wykonywanych przez przedni aparat pozostawia bowiem wiele do życzenia.

Jest to jednak dopiero pierwsza generacja tej technologii i wkrótce będziemy mogli zobaczyć jak spisuje się kolejna. ZTE podczas MWC Shanghai zamierza bowiem zaprezentować drugą jej generację w modelu model Axon 30 Pro. Z doniesień wynika, że będzie to pierwsza na świecie technologia światła strukturalnego 3D. Nie wiemy na razie jak spisze się w działaniu, ale niewykluczone że umożliwi dużo dokładniejsze rejestrowanie twarzy. Tak przynajmniej wynika z jednego z patentów ZTE zarejestrowanego w Chinach.

Axon 30 Pro będzie jednym z tegorocznych flagowców ZTE, wyposażonych w najnowszy 200 MP sensor aparatu S5KGND opracowany przez inżynierów Samsunga. Przecieki sugerują także, że jego sercem będzie natomiast procesor Snapdragon 888 pochodzący od Qualcomma.

Więcej informacji dotyczących nowego sprzętu uzyskamy już w przyszłym tygodniu. Targi MWC Shanghai odbędą się bowiem w dniach 23-25 lutego.

Axon 30 Pro

Źródło

You may also like...