ZTE zapowiada aktualizację do Axon 7

Chińska marka ZTE, która coraz lepiej poczyna sobie na zachodnich rynkach, zapowiedziała wypuszczenie aktualizacji do smartfona Axon 7, wprowadzonego do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku.

Producenci smartfonów przyzwyczaili nas już tego, że ich produkty nie są do końca dopracowane, prawdopodobnie ze względu na pośpiech podczas wprowadzania ich na rynek. Z tego powodu nie zawsze dobrze działają i potrzebują poprawek. Taką poprawkę firma ZTE zapowiada dla swego flagowca Axon 7.Axon 7, który pojawił się w sprzedaży w czerwcu, to flagowy model chińskiej firmy. Wyposażony został w 5,5″ ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (538 PPI), chroniony szkłem Gorilla Glass 4. Jego sercem jest Snapdragon 820 z Adreno 530, natomiast pamięci mamy 4 GB RAM oraz 64 GB użytkowej. Smartfon dysponuje również 20 Mpix aparatem tylnym z optyczną stabilizacją obrazu, nagrywającym wideo w 2160p/30 klatek oraz przednim z sensorem 8 Mpix.

Produkt trapią jednakpewne problemy, a dotyczą one zbyt szybkiego tempa wyczerpywania baterii oraz słabego zasięgu sygnału komórkowego. Producent zapowiedział więc aktualizację, która powinna je rozwiązać.

Problem baterii zostanie rozwiązany na dwa sposoby. Pierwszy z nich to optymalizacja zużycia energii zaimplementowana przez producenta. Drugi natomiast to aplikacja dająca użytkownikowi możliwość kontrolowania zużycia energii. Narzędzie wskaże mu, które z aplikacji zużywają jej najwięcej, umożliwiając ich usunięcie ze smartfona.

Aktualizacja poprawi też siłę sygnału oraz usprawni funkcję powiadomień. Dostarczy też kilka zmian w standardowej aplikacji komunikacyjnej, jak również poprawi poziom bezpieczeństwa.

Źródło: Blog.zteusa.comYou may also like...