100 tys Meizu M3 Note sprzedanych w 7 minut

Chińscy producenci smartfonów często organizują tzw. błyskawiczne sprzedaże trwające najczęściej kilka minut. Jedną z nich zorganizował właśnie Meizu, oferując w ten sposób nową partię model M3 Note, która wyprzedała się w 7 minut.

Chińscy producenci smartfonów nie są jeszcze sprzedawać takiej liczby urządzeń, jak Apple czy LG, więc produkują je partiami. Sprawia to, że zazwyczaj są trudno dostępne, szczególnie te najbardziej pożądane modele, więc firmy często organizują błyskawiczne wyprzedaże. Jest to oferta, podczas której na stronie producenta pojawia się możliwość kupna konkretnego, najbardziej pożądanego modelu, dostępnego w ściśle określonej liczbie sztuk.Taką też sprzedaż zorganizowała niedawno firma Meizu, oferując klientom zakup modelu M3 Note. Każdy kto chciał posiadać tego smartfona musiał się jednak mocno sprężać, gdyż cała partia 100 000 egzemplarzy, została wyprzedana w ciągu zaledwie siedmiu minut.

Jeśli jednak komuś nie udało się go kupić, to już w najbliższy poniedziałek będzie mieć kolejną okazję, gdyż wówczas odbędzie się kolejna błyskawiczna sprzedaż, prawdopodobnie w takiej samej liczbie sztuk.

Zobacz tanie smartfony z Androidem

Duże zainteresowanie Meizu M3 Note nie jest wcale takim zaskoczeniem, jest to bowiem świetny sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Smartfon posiada 5,5″ ekran Full HD, procesor MediaTek Helio P10, 2 GB/3 GB RAM oraz 13 Mpix kamerę tylną i baterię o pojemności 4100 mAh. W wersji z 2 GB RAM dostaniemy go za jedyne 125 dolarów, natomiast wariant z 3 GB RAM kosztuje 155 dolarów.

Źródło: Ubergimo.comYou may also like...