6-letnia youtberka kupiła dom za kilka milionów

6-letnia koreańska youtuberka Boram udowadnia, że na publikacji filmów można zarobić krocie. Dziecko właśnie stało się właścicielem nowego domu o wartości 8 mln dolarów.

Wiele osób próbuje swych sił w produkcji filmów na kanale YouTube licząc na odniesienie sukcesu i zarabianie ogromnych pieniędzy. Niewielu ta sztuka jednak się udaje, ale to wcale nie oznacza, że my również nie mamy szans. Wystarczy tylko mieć odpowiedni pomysł i sukcesywnie go realizować, a pieniądze zaczną płynąć na nasze konto szerokim strumieniem.

Dowodem na to, że sukces na YouTube może odnieść każdy jest 6-letnia Boram z Korei Południowej. Choć jest to jeszcze dziecko, to już zarabia na portalu pieniądze o których inni mogą tylko marzyć. Dziewczynce udało się zarobić już tyle, że kupiła właśnie 5-piętrowy dom za 8 mln dolarów, co w przeliczeniu daje 30,8 mln zł. Posiadłość znajduje się w Gangnam, na przedmieściach Seoulu, które od lat uznawane jest za najbogatszą dzielnicę miasta. Jest to koreański odpowiednik Beverly Hills.

Youtuberka na swych dwóch kanałach: Boram Tube ToysReview i Boram Tube Vlog ma łącznie 30,1 mln subskrybentów. Największym hitem jest wideo, na którym zaparza makaron, a następnie go spożywa. Film ma już ponad 367 milionów obejrzeń. Łącznie jej kanał Boram Tube ToysReview ma ponad 4 miliardy wyświetleń.

Dla Boram wydatek 8 mln dolarów nie jest specjalnie odczuwalny. Dziewczynka zarabia na swej działalności około 3,1 mln dolarów miesięcznie.

Nie jest to bynajmniej pierwszy maluch, który na popularnym portalu dorobił się majątku. W zeszłym roku na przygotowanej przez magazyn Forbes liście 10 najlepiej zarabiających youtuberów, znalazł się 7-letni Ryan. Jego kanał Ryan ToysReview na którym testuje zabawki, przyniósł mu w 2018 roku 11 mln dolarów zysku. Chłopak łącznie zarobił już 22 mln dolarów, a spory zysk przynoszą mu nie tylko filmy, ale też własna linia zabawek.

Youtuberka

Źródło: Vice.com

You may also like...