ASUS ZenBeam Latte L1: kieszonkowy projektor o dużych możliwościach

ASUS pokazał na CES 2021 swój najnowszy projektor ZenBeam Latte L1. Sprzęt jest niezwykle kompaktowy, jednak oferuje swemu użytkownikowi całkiem spore możliwości.

Projektory coraz częściej stanowią alternatywę dla telewizorów w zestawach kina domowego, gdyż oferują znacznie większą przekątną obrazu za niższą cenę. Istnieją też modele przenośne, niezwykle użyteczne podczas prezentacji, które trzeba zorganizować poza siedzibą firmy oraz podczas lekcji w szkołach.

Jednym z najnowszych produktów tego typu jest ZenBeam Latte L1, zaprezentowany przez ASUS’a podczas targów CES 2021. To kompaktowy projektor, który jak sugeruje jego nazwa, ma rozmiary zbliżone do kubka z kawą. Jest więc w pełni przenośny i można go zabrać wszędzie tam, gdzie chcemy przeprowadzić prezentację. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wziąć go do kolegi lub koleżanki, aby wspólnie obejrzeć ciekawy film na dużym ekranie.

A powierzchnia wyświetlanego obrazu może być naprawdę spora, gdyż wynosi od 40″ do aż 120″. Jasność 300 lumenów zapewniana przez LED’y, jest natomiast wystarczająca, by obraz był wyraźny nawet w oświetlonym pomieszczeniu, a więc nie musimy go zaciemniać. Producent pomyślał też o dźwięku, wyposażając sprzęt w 10 W głośnik firmy Harman Kardon. Jeśli to jednak nie wystarczy, dzięki technologii Bluetooth można streamować muzykę do zewnętrznego zestawu audio.

ZenBeam Latte L1

Projektor posiada także trzy tryby pracy: Gry, Filmy oraz Muzyka, a więc jego możliwości są całkiem spore. Szczególnie ucieszą się z niego gracze, którzy będą mogli grać w FIFĘ w bardzo komfortowych warunkach.

Projektor jest samowystarczalny jeśli chodzi o zasilanie, gdyż wbudowana bateria wystarczy na około 3 godziny pracy. To w zupełności wystarczy, by obejrzeć dwa filmy lub nawet cztery odcinki ulubionego serialu. Jeśli natomiast chcemy posłuchać muzyki, to akumulator zapewni 12 godzin działania.

ASUS nie zdradził na razie ceny oraz daty premiery ZenBeam Latte L1. Wiemy jednak, że na amerykański rynek projektor trafi już w drugim kwartale bieżącego roku.

Źródło

You may also like...