Biznesowe wersje Galaxy S8 i Galaxy Note 8

Na niemiecki rynek trafiły biznesowe wersje dwóch flagowców Samsunga, mianowicie Galaxy S8 i Galaxy Note 8. Oba przeznaczone są dla przedsiębiorców.

Samsung postanowił dodatkowo zarobić na sprzedaży dwóch ostatnich flagowych modeli smartfonow. Firma postanowiła przygotować specjalne wersje Galaxy S8 i Galaxy Note 8, skierowane do przedsiębiorców, które pojawiły się właśnie na niemieckim rynku.

Smartfony nazywają się Enterprise Edition i od strony technicznej niczym nie różnią się od standardowych wersji. Różnice są natomiast w oprogramowaniu oraz warunkach gwarancji. Przede wszystkim oba produkty objęte są specjalną, 3-letnią gwarancją, zamiast standardowej 2-letniej.

Oprócz tego użytkownik otrzymuje trzyletnią licencję na oprogramowanie Knox Configure, służące do automatycznej, zdalnej konfiguracji sprzętu. A także aktualizacje oprogramowania i poprawki bezpieczeństwa, które również dostarczane będą przez trzy lata. Oprócz tego jest funkcja instalowania oprogramowania równocześnie na wielu urządzeniach, a także jego późniejszego aktualizowania.

Sprzedażą biznesowych modeli smartfonów zajmuje się firma Tech Data Mobile.

Galaxy Note 8

Źródło: Samsung.com

You may also like...