CyberPower Trinity: pecet dla fanów oryginalności

Firma Cyberpower specjalizująca się w produkcji mocnych pecetów do gier komputerowych, tym razem postawiła nie tylko na wydajność, lecz także na wzornictwo, przygotowując model Trinity o bardzo nietypowym wyglądzie.

Trinity to komputer dla gracza, który swym wyglądem dalece odbiega od sprzętu dostępnego w sklepach i spodoba się przede wszystkim osobom, którym znudziło się już wzornictwo typowych pecetów i oczekują czegoś bardziej oryginalnego. Tego akurat Trinity odmówić nie można, gdyż obudowa tego produktu ma kształt wiatraka. Można by sądzić, że taka konstrukcja nie sprawdzi się, a tymczasem jest bardzo funkcjonalna, zaś oddzielone od siebie segmenty sprawiają, że ciepło generowane na przykład przez kartę graficzną, nie podnosi temperatury procesora, więc łatwiej jest całość chłodzić.

W podstawowej konfiguracji, Trinity kosztuje 955 dolarów. W zamian otrzymujemy procesor AMD A10, 8 GB pamięci RAM, kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 750 Ti, a także 128 GB dysk SSD współpracujący z napędem HDD o pojemności 1 TB. Oczywiście możemy wybrać także znacznie mocniejsze podzespoły i nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić procesor Intel Core i7 oraz kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 970, a nawet Nvidia Titan X. Wszystko zależy bowiem od zasobności portfela zamawiającego.

Więcej informacji o CyberPower Trinity znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Cyberpowerpc.com

You may also like...