Cyberpunk 2077 zadebiutuje już w przyszłym roku?

Być może gracze planujący zakupić polską grę Cyberpunk 2077, nie będą musieli długo czekać na premierę. Przecieki sugerują, że jej debiut odbędzie się w przyszłym roku.

Zaprezentowana na tegorocznych targach E3 gra Cyberpunk 2077, wzbudza wiele emocji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Produkcja rodzimego studia CD Projekt Red robi bowiem ogromne wrażenie i wiele osób nie może się doczekać, aż będzie mogło odpalić ją na swych pecetach.

Mówi się, że premiera polskiej produkcji jest dość odległa w czasie i nie zobaczymy jej jeszcze przez kilka lat. Może się jednak okazać, że ujrzymy ją znacznie szybciej niż sądzimy. Najnowsze plotki sugerują bowiem, że na sklepowe półki tytuł może trafić już w przyszłym roku.

Tak twierdzi Bilkom, turecki partner wydawniczy polskiego studia. Na swym Twitterze opublikował niedawno wpis, który sugeruje, że premiera gry odbędzie się już w przyszłym roku. Oczywiście wpis został już skasowany, co może świadczyć albo o tym, że turecki wydawca gry puścił fałszywkę lub też przedwcześnie ujawnił termin premiery nowej produkcji.

Naturalnie nie powinniśmy się ekscytować, ponieważ informacja faktycznie może nie być prawdziwa. Tym bardziej że, Adam Kiciński z CDP kilka miesięcy temu wyjawił, że w momencie targów E3 gra nie była nawet w fazie alfa. Trudno więc oczekiwać, że w ciągu maksymalnie roku programistom uda się skończyć tak wielki projekt. Z drugiej jednak strony tytuł powstaje już sześć lat, więc nie można wykluczyć, że faktycznie jest bliski premiery.

A gdyby tak było, gracze z pewnością bardzo by się z tego ucieszyli.

Cyberpunk 2077

Źródło: Neowin.net

You may also like...