Stylowa fryzura dzięki nowej suszarce Dysona

Dyson Airwrap to nowa propozycja dla modnych kobiet, które pragną mieć piękną fryzurę. To nowa lokówko-suszarka, wyposażona w nowoczesne rozwiązania.

Dyson jest firmą, którą znamy przede wszystkim z wysokiej klasy domowych odkurzaczy, ale nie tylko. Producent ma też w swej ofercie wyjątkowo oryginalny wentylator pokojowy, który nie posiada standardowych łopatek. Równie interesującym produktem jest kran łazienkowy, zintegrowany z suszarką do rąk.

Teraz firma wprowadza na rynek nowy produkt o nazwie Airwave, który jest lokówko-suszarką do włosów. Urządzenie dysponuje cyfrowym silnikem V9, który znajdziemy w innych produktach tej firmy. Dzięki specjalnej konstrukcji sprzętu, powstaje niewielki wir, który zasysa włosy owijając je wokół końcówki. Dzięki temu można kształtować fryzurę w znacznie niższej temperaturze w porównaniu do klasycznych lokówek, co oczywiście zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów.

Dyson Airwrap dostarczane jest w wieloma różnymi końcówkami, umożliwiającymi układanie fryzury na wiele różnych sposobów. Produkt staje się więc niezwykle przydatny dla każdej kobiety, pod warunkiem, że będzie ją stać na jego zakup. Cena nie jest bowiem niska. Podstawowy zestaw kosztuje aż 500 dolarów, ale jeśli chcemy mieć więcej końcówek, musimy wydać aż 550 dolarów. Airwrap jest już dostępny na stronie producenta.

Dyson Airwrap

Dyson Airwrap

Dyson Airwrap

Źródło: Dyson.com

You may also like...