ElevationDock 4 – stacja dokująca dla produktów Apple

Elevation Lab wprowadza do sprzedaży nowy produkt. To stacja dokująca ElevationDock 4, przeznaczona do iPhone’a oraz iPada, która według producenta jest bardzo wygodna w obsłudze.

Jeśli chodzi o akcesoria do smartfonów, to zdecydowanie najpopularniejsze są etui chroniące je przed uszkodzeniami. Wiele osób kupuje też stacje dokujące, umożliwiające wygodne oglądanie filmów na ekranie sprzętu mobilnego.

stacja dokująca

Jednym z najnowszych produktów z tej kategorii jest ElevationDock 4, stacja dokująca opracowana przez inżynierów firmy Elevation Lab. Jest to produkt dość prosty w swej konstrukcji, a przy tym bardzo wygodny w obsłudze. Większość tych akcesoriów jest bowiem tak skonstruowana, że trzeba użyć obu dłoni, by włożyć do niej lub odpiąć nasz sprzęt. W przypadku ElevationDock 4 wystarczy jedna dłoń.

stacja dokująca

Stacja jest kompatybilna z każdym modelem iPhone’a, a także iPadami za wyjątkiem największego modelu iPad Pro z 12,9 ” ekranem. Oczywiście wyposażono ją w system regulacji kąta pochylenia ekranu w zakresie 18 stopni, więc można go dopasować do czytania lub obsługi sprzętu.

stacja dokująca

ElevationDock 4 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, a kosztuje 59 dolarów.

stacja dokująca

Źródło: Elevationlab.com

You may also like...