Essential Phone ponownie tanieje

Essential PH-1, znany jako Essential Phone, nie spełnił oczekiwań. Producent desperacko próbuje pozbyć się telefonu, obniżając jego cenę aż 200 dolarów.

Essential PH-1, to najnowsze dziecko Andy Rubina, współtwórcy systemu Android, które niedawno trafiło do sprzedaży. Wielu sądziło, że tak ważna postać dla rynku urządzeń mobilnych, stworzy rewolucyjny sprzęt, który wzbudzi duże zainteresowanie.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna i telefon jest dużym rozczarowaniem i sprzedało się jedynie 5000 egzemplarzy. Zainteresowanie tym sprzętem jest tak znikome, że zaledwie po dwóch tygodniach od premiery, jego cena została na stałe obniżona o 200 dolarów.

To nadal nie zbudziło żadnego zainteresowania tym modelem, więc producent próbujący desperacko pozbyć się telefonów, ponownie obniżył jego cenę. Oczywiście jest pewien haczyk, gdyż promocja trwająca do 15 listopada ma na celu zachęcenie do zakupu kolejnego egzemplarza. Innymi słowy, trzeba najpierw kupić telefon, następnie wypełnić specjalny formularz na stronie producenta, podając numer IMEI. Wówczas otrzymuje się kupon dający 200 dolarów zniżki przy zakupie kolejnego egzemplarza Essential PH-1,

Działania producenta jasno wskazują, że Essential Phone nie jest smartfonem, który ludzie chcą kupować. Wprawdzie od strony technicznej jest to dość ciekawy sprzęt, ale zbyt wysoka cena sprawia, że klienci wybierają tańszą konkurencję. Więcej szczegółów dotyczących promocji, znajdziecie na tej stronie.

Essential Phone

Źródło: Essential.com

You may also like...

2 komentarze

  1. Daveex pisze:

    Świetny Smartfony dobrze że tanieje!