Bohaterowie grupy Avengers chronią smartfony Samsunga

Samsung wprowadza do sprzedaży nową serię etui do smartfonów, inspirowaną komiksowymi bohaterami. Futerały stworzono dla modeli z serii Galaxy A.

Fani komiksów ucieszą się z nowej propozycji Samsunga, dzięki której będą mogli chronić swe smartfony za pomocą komiksowych bohaterów. Firma wprowadza bowiem do swej oferty nową linię etui, inspirowanych popularnymi herosami wymyślonymi przez Marvela.

Nowe futerały powstały dla wybranych modeli smartfonów należących do rodziny Galaxy A. Można je więc założyć, na takie urządzenia jak Galaxy S40, A50, a także A70. Jako że mamy do czynienia z produktami oficjalnymi, nie musimy obawiać się, że mogą nie być dopasowane.

Wszystkie pasują idealnie, a każdą z nich zdobią grafiki nawiązujące do postaci należących do grupy Avengers. Mamy więc tarczę Kapitana Ameryki, maskę Iron Mana, a także głowę Spider-Mana. Pod względem wizualnym nie jest to może nic szczególnego, ale fanom komiksów może się spodobać.

Uprzedzam jednak, że mamy do czynienia z produktem licencjonowanym, a więc cena nie należy do niskich. Na niemieckim Amazonie, wspomniane etui do smartfonów można dostać za 29,90 euro, a więc niemal 130 zł. Decyzja czy warto tyle za nie zapłacić, należy rzecz jasna do Was. Zwykłe obudowy ochronne, bez komiksowych grafik możemy bowiem kupić znacznie taniej.

etui do smartfonów

etui do smartfonów

etui do smartfonów

etui do smartfonów

Źródło: Amazon.de

You may also like...