Fortnite zmienia graczy w zawodników ligi NFL. Gra oferuje sportowe skórki

Fortnite proponuje graczom kolejny pomysł na wydanie pieniędzy. W tym tygodniu do sprzedaży trafią skórki, dzięki którym bohaterowie upodobnią się do graczy NFL.

Fortnite przynosi Epic Games gigantyczne dochody z mikrotransakcji, więc producent dba o to, by oferta płatnych gadżetów, była zawsze atrakcyjna. Już w tym tygodniu możemy oczekiwać nowej partii skórek przeznaczonych dla bohaterów, które mają ewidentnie sportowy charakter.

Na mocy umowy z National Football League, od 9 listopada gracze będą mogli zakupić stroje zawodników ligi NFL. W sklepie pojawią się stroje wszystkich 32 drużyn ligi, a także dodatkowe, unikalne kostiumy. Gracze kupując każdy z nich, będą ponadto mogli wybrać sobie numer na koszulce od 1 do 99, by w ten sposób uzyskać oficjalny wygląd zawodnika. Ceny kostiumów nie zostały jeszcze podane, ale raczej nie powinny być drogie. Jeśli więc kolekcjonujecie różne ciekawe skórki, będzie to świetna okazja do wzbogacenia stanu posiadania.

Dodam, że kostiumy to nie jedyne sportowe akcenty przygotowane przez twórców. Do nabycia będą też nowe emotki, kilofy do zdobywania surowców oraz spadochrony. Naturalnie wszystkie te elementy będą nawiązywały do jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Stanach Zjednoczonych. W sprzedaży pojawić ma się także kostium sędziego, dla osób które chcą się bardziej wyróżniać z tłumu.

Fortnite

Źródło: Epicgames.com

You may also like...