Nowe grafiki Galaxy S11e prezentują potrójny aparat

OnLeaks zaprezentował kolejne grafiki przedstawiające najnowszy flagowiec Samsunga. Tym razem rendery pokazują nam najtańszy sprzęt z tej rodziny, mianowicie Galaxy S11e.

Według najnowszych przecieków, premiera smartfonów z rodziny Galaxy S11 odbędzie się 11 lutego przyszłego roku. To sporo czasu, który możemy sobie umilić poznawaniem kolejnych ich szczegółów technicznych oraz oglądaniem jego renderów.

Parę dni temu mieliśmy okazję zobaczyć jak prezentuje się S11, gdyż OnLeaks pokazał kilka nowych grafik tego modelu. Teraz to samo źródło zaprezentowało nam rendery przedstawiające najtańszego członka tej rodziny, czyli Galaxy S11e. Grafiki przedstawiają przedni i tylny panel, pozwalając lepiej zorientować się w zmianach jakie producent w nim prowadzi.

Galaxy S11e

Przedni panel tego sprzętu mieliśmy już okazję zobaczyć na grafikach przedstawiających S11 i w tym modelu nie różni się on w żaden sposób. Tutaj również widzimy dziurę pod przednią kamerę, umieszczoną po środku górnej krawędzi ekranu oraz zakrzywione krawędzie wyświetlacza.

Galaxy S11e

Gdy spojrzymy na tylny panel, naszym oczom ukaże się podobny moduł kamery jak w S11, choć o znacznie uboższej zawartości. W S11 umieszczono pięć różnych soczewek, natomiast w tańszym wariancie będzie zaledwie potrójny aparat. Przyciski także zmieniły pozycję i wszystkie znalazły się na prawej krawędzi obudowy. Nie widzimy tu również czytnika odcisków palców, co sugeruje iż znajdzie się w wyświetlaczu.

Galaxy S11e

Wygląd Galaxy S11e będzie więc niezwykle podobny do pozostałych członków tej rodziny, a różnica dotyczy jedynie wyglądu aparatu tylnego. Oczywiście inne będą też podzespoły, ale na pierwszy rzut oka trudno będzie go odróżnić od reszty modeli.

Źródło

You may also like...