Galaxy Watch Active 2 to nie jeden lecz trzy różne modele

Z najnowszych doniesień wynika, że Galaxy Watch Active 2 będzie oferował trzy różne modele. Jego premiera odbędzie się natomiast 7 sierpnia, w tym samym dniu co Galaxy Note 10.

Od kilku tygodni mówi się, że Samsung pracuje nad kolejnym modelem smartwatcha. Kilka dni temu mieliśmy okazję obejrzeć jego rendery, które mocno nas zaskoczyły. Przedstawiały bowiem elegancki sprzęt, który na pierwszy rzut oka nie ma wiele wspólnego z aktywnością w nazwie. Zegarek bardziej pasuje do eleganckiego garnituru niż wylewania hektolitrów potu na siłowni lub jazdy na rowerze.

Okazuje się jednak, że nie mieliśmy dotąd pełnej wiedzy. Witryna Wareable powołując się na źródła zbliżone do Samsunga twierdzi bowiem, że Galaxy Watch Active 2 dostępny będzie w trzech różnych wersjach. Dwa pierwsze modele będą zapewne różniły się oferowaną łącznością bezprzewodową, a więc jeden dostanie Bluetooth, drugi zaś LTE. Według źródła, łączność LTE będzie jednak dostępna wyłącznie po sparowaniu zegarka ze smartfonem z Androidem. Możliwe, że w przyszłości skorzystają z niej także użytkownicy iOS, ale nie wiadomo kiedy miałoby to nastąpić.

Trzeci model będzie natomiast oferowany pod szyldem sportowej marki Under Armor. Zegarek będzie miał własny sportowy pasek, a także zaoferuje 6-miesięczną subskrypcję do aplikacji MapMyRun, Wszystkie trzy wersje będą też dostępne w rozmiarach 40mm i 44 mm.

Dokładne szczegóły techniczne nowego sprzętu poznamy już 7 sierpnia. Samsung planuje bowiem pokazać zegarek podczas prezentacji Galaxy Note 10.

Galaxy Watch Active 2

Źródło: Wareable.com

You may also like...