Google Pixel XL vs LG V20: test wydajności

Wprowadzony niedawno do sprzedaży Google Pixel XL, dzięki mocnemu procesorowi jest bardzo szybkim urządzeniem. A jak wypada w porównaniu z najnowszym LG V20? Na to pytanie odpowiedzi postanowili udzielić nam redaktorzy PhoneBuff.

Wiele osób kupując nowy smartfon kieruje się przede wszystkim jego wydajnością, która decyduje o tym jak płynnie będą działać na nim aplikacje w tym także gry, gdyż każdy z nas od czasu do czasu lubi sobie umilić czas zabawą w Andgry Birds lub inny popularny obecnie tytuł.Ostatnio na rynku pojawiły się dwa nowe modele smartfonów, mianowicie Google Pixel XL oraz LG V20, więc redaktorzy PhoneBuff postanowili udzielić odpowiedzi na pytanie o to, który z nich wybrać i wzięli się za porównanie ich wydajności.

Sprzęt firmy Google według benchmarków nie jest najmocniejszym smartfonem, jednak w starciu z nowym produktem LG, pokonał go bez większego trudu. Podczas pierwszej pętli testów pokonał ją w 1 minutę i 36 sekund. Dla porównania LG V20 zajęło to 1 minutę i 43 sekundy. Znacznie większa różnica pojawiła się już podczas drugiej pętli testów. Wynik Google Pixel XL wyniósł 2 minuty i 27 sekund, natomiast LG V20 poradził sobie z nią w czasie 2 minuty i 57 sekund.Oczywiście nie ze wszystkimi smartfonami Google Pixel XL radzi sobie tak samo dobrze jak z LG V20. Wcześniej przegrywał m.in. z Samsungiem Galaxy S7 Edge czy też iPhonem 7 Plus. Trzeba też pamiętać, że wyniki testów nie zawsze mają przełożenie na normalne warunki użytkowania i zwykły użytkownik z pewnością nawet nie zauważy różnicy w wydajności. Nie oznacza to więc, że sprzęt firmy z Mountain View jest zły.

Źródło: Youtube.com

You may also like...