HAMMER AXE M LTE do wygrania w konkursie producenta

Firma myPhone, z okazji dnia Dnia Przyjaciela, przygotowała konkurs, w którym wygrać można smartfona HAMMER AXE M LTE. I to nie tylko dla siebie.

Każdy z nas uwielbia dostawać darmowe prezenty. Właśnie nadarzyła się okazja do zdobycia całkowicie za darmo smartfona HAMMER AXE M LTE. I to nie tylko dla nas, ale też dla naszego najlepszego przyjaciela.

Wrocławska firma myPhone, z okazji Dnia Przyjaciela przygotowała konkurs, w którym rozdaje smartfony. No może nie do końca rozdaje, ale daje szansę otrzymania zwrotu pieniędzy za zakupiony sprzęt. Każdy kto posiada już ten model, może mieć go całkowicie za darmo, a dodatkowo podaruje taki sam telefon swemu przyjacielowi.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zakupiły smartfona HAMMER AXE M LTE w okresie od 9 do 30 czerwca 2017 roku. Warto zachować paragon, gdyż w przypadku wygranej, trzeba będzie go okazać.

Co trzeba zrobić by zostać jednym z uczestników zabawy? Przede wszystkim konkurs przeznaczony jest dla osób posiadających konto na Facebooku. Należy więc wejść na oficjalny profil firmy, a następnie dodać komentarz i wpisać imię przyjaciela. Konkurs trwa do 30 czerwca 2017 roku. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej.

Dodam, że obecnie trwa promocja na HAMMERA AXE M LTE. Do końca czerwca smartfon dostępny jest bowiem z trzyletnią gwarancją i szkłem hartowanym gratis o wartości aż 200 złotych.

Hammer AXE M LTE to smartfon stworzony do zadań specjalnych, ponieważ jest pyłoszczelny i odporny na zanurzenie w wodzie wg normy IP68. Ma 4,5-calowy wyświetlacz IPS, chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Wydajność i szybkość działania zapewnia mu ośmiordzeniowy procesor wspierany 2 GB pamięci RAM oraz systemem Android 6.0 Marshmallow.

Smartfon wyposażony został w główny aparat o matrycy 13.0 Mpx oraz przedni o matrycy 2 Mpx, co gwarantuje, że zrobione zdjęcia będą wyraźne i ostre nawet przy słabym świetle. Urządzenie zasila duży akumulator o pojemności 3700 mAh. Smartfon obsługuje dwie karty SIM, dzięki czemu można swobodnie korzystać z dwóch numerów, a pamięć wewnętrzna 16 GB pomieści ulubione zdjęcia i filmy.

HAMMER AXE M LTE

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...