Honor Magic4 Pro dostępny w przedsprzedaży z prezentami o wartości 1600 zł

Brytyjczycy mogą już składać zamówienia na najnowszy smartfon Honor Magic4 Pro. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne prezenty o wartości ponad 300 funtów.

Na brytyjskim rynku ruszyła właśnie przedsprzedaż najnowszego smartfona Honor Magic4 Pro. To flagowy model chińskiej marki, który może śmiało konkurować z Samsungiem Galaxy S22 oraz innymi topowymi urządzeniami. Nie ustępuje im nie tylko pod względem wydajności, ale również możliwościami zainstalowanych aparatów fotograficznych.

Smartfon dysponuje 6,81″ wyświetlaczem LTPO OLED o rozdzielczości 2848 x 1312 pikseli oraz 120 Hz odświeżaniem obrazu. Pod maską pracuje natomiast najwydajniejszy obecnie układ w stajni Qualcomma, mianowicie Snapdragon 8 Gen 1. Podłączono go z 8 GB RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej.

Fani fotografowania mogą korzystać z potrójnego aparatu tylnego, na który składa się 50 MP główny aparat. Jest także 50 MP aparat ultrapanoramiczny oraz 64 MP peryskopowy teleobiektyw. Z przodu mamy natomiast 12 MP aparat do selfie i rozmów wideo, połączony z sensorem ToF 3D, który rejestruje głębię pola i obsługuje system rozpoznawania twarzy.

Bateria w tym modelu ma pojemność 4600 mAh i współpracuje ze 100 W systemem szybkiego ładowania po kablu oraz bezprzewodowego. Natomiast systemem operacyjnym jest Android 12 z firmową nakładką Magic UI 6.

Na brytyjskim rynku Honor Magic4 Pro dostępny jest w cenie 949,99 funtów, co w przeliczeniu daje 5240 zł. Jeśli jednak zdecydujecie się zamówić smartfon w przedsprzedaży, możecie liczyć na prezenty o wartości ponad 1600 zł. Producent dodaje do niego za darmo smartwatch Watch GS 3, a także futerał oraz bezprzewodową ładowarkę.

Honor Magic4 Pro

Źródło

You may also like...