Mophie oferuje nowe futerały z bateriami do iPhone 11

Mophie wprowadza na rynek nową linię produktów przeznaczoną dla smartfonów iPhone 11. Etui z dodatkowymi bateriami, pozwala nieco wydłużyć czas działania sprzętu.

Każdy by chciał, by jego smartfon działał jak najdłużej, ale wbudowane baterie wyczerpują się stosunkowo szybko. Gdy nastąpi to poza domem, wówczas możemy mieć problem. Na szczęście firma Mophie oferuje produkty pozwalające wydłużyć czas działania naszego mobilnego sprzętu.

Producent wprowadził właśnie na rynek najnowszą linię produktów przeznaczonych dla modeli z rodziny iPhone 11. Juice Pack Access wzornictwem nie różnią się wiele od wcześniejszych modeli etui. Oczywiście wyposażono je w wycięcia dla zupełnie nowych modułów aparatów, więc nie ograniczają w żaden sposób funkcjonalności sprzętu.

Oprócz ochrony smartfonów przed uszkodzeniami, produkty posiadają wbudowane akumulatory pozwalające częściowo doładować fabryczną baterię. Niestety tylko częściowo, gdyż wbudowane w obudowy baterie nie są zbyt wielkie. W przypadku iPhone’a 11 oraz 11 Pro jest to 2000 mAh, natomiast 11 Pro Max ma do dyspozycji pojemność 2200 mAh. To jakieś 2/3 pojemności oryginalnej baterii, więc nie doładuje smartfona w pełni, ale na pewno zapewni dodatkowe kilka godzin jego działania.

Obudowy posiadają także port Lightning oraz wspierają bezprzewodowe ładowanie. A jeśli chcielibyście je kupić, to informuję iż dostaniecie je w cenie 99,95 dolarów. Zamówicie je na tej stronie.

Mophie

Źródło

You may also like...