Jaybird Vista rzuca wyzwanie słuchawkom Apple AirPod

Jaybird opracowało nowy model słuchawek bezprzewodowych, który może śmiało rywalizować z Apple AirPods. Jaybird Vista możemy zakupić w cenie 180 dolarów.

Apple AirPods to jedne z najchętniej kupowanych słuchawek przenośnych, przynajmniej na rynku amerykańskim. Klienci cenią je za funkcjonalność, jakość dźwięku oraz wygodę noszenia. Nie jest to jednak jedyny produkt pozwalający słuchać muzyki na smartfonie i zapewniający użytkownikowi pełną swobodę ruchu. Dla osób, które nie lubią marki Apple, a chciałyby mieć równie dobre słuchawki, powstał model Jaybird Vista.


Jest to następca rodziny Jaybird Run, w którym poprawiono odporność na warunki pogodowe, żywotność baterii oraz jakość oferowanego dźwięku. Słuchawki ważą jedynie 6 gramów, co zapewnia niesamowity komfort użytkowania. Użytkownik praktycznie nie będzie ich czuł podczas noszenia. Ich obudowy są natomiast wodoodporne, więc nie musimy się obawiać, że ich elektronikę uszkodzi nasz pot lub nagły deszcz. Mają certyfikat IPX7, więc mogą wytrzymać pod wodą do 30 minut.

W słuchawkach zainstalowano 6 mm przetworniki, które zapewniają dobrze zrównoważony dźwięk o ciepłych basach. Użytkownik oczywiście może dopasować jego barwę za pomocą firmowej aplikacji i funkcji Personal EQ, tworząc osobisty profil brzmienia.

Producent Jaybird Vista poprawił żywotność baterii. Obecnie w pełni naładowana bateria samych słuchawek zapewnia do 6 godzin pracy. Gdy dodamy do tego energię z powerbanku w futerale, uzyskamy dodatkowe 10 godzin. Jeśli jednak będziemy używać tylko jednej słuchawki, wówczas czas pracy na jednym ładowaniu wzrośnie aż do 32 godzin.

Słuchawki wkrótce będą dostępne na stronie producenta w cenie 180 dolarów. W zestawie otrzymujemy dodatkowo trzy zestawy silikonowych nakładek, pozwalających dopasować słuchawki do kształtu naszego ucha.

Jaybird Vista

Źródło: Jaybirdsport.com

You may also like...