Klawiatura Logitecha specjalnie dla uczniów

W zachodnich szkołach, podczas lekcji coraz częściej korzysta się z iPadów, wyposażonych w dodatkowe klawiatury. Uczniowie są jednak bardzo żywotni i taki sprzęt niezbyt długo wytrzymuje w takich warunkach zbyt długo, dlatego Logitech opracował bardziej wytrzymały model.

Logitech Wired Keyboard powstało z myślą o zastosowaniu w szkołach, dlatego w zależności od modelu posiada złącze Lightning lub 30-pinowe i zostało tak zaprojektowane, aby wytrzymać co najmniej 5 milionów uderzeń w klawisze, a dodatkowo nie ulec awarii nawet po zachlapaniu płynem, co w szkołach bynajmniej nie jest wyjątkiem. Posiada też niskie klawisze zapewniające wygodniejszą pracę oraz skróty dla najpopularniejszych funkcji systemu iOS, jak chociażby przełączania się pomiędzy aplikacjami lun wywołania asystenta Siri.

Logitech Wired Keyboard pojawi się na rynku najpierw w wersji ze złączem Lightning, która dostępna będzie już w sierpniu w cenie 40 funtów. Model z 30-pinowym złączem zadebiutuje dopiero jesienią w tej samej cenie. Zamówienia przedsprzedażowe można składać na stronie Logitecha.

Źródło: Logitech.com

You may also like...