LG ujawnił cenę LG Flex

Nowe smartfony koreańskich koncernów wyposażone w zakrzywione ekrany, nie będą gadżetami tanimi. Pisałem już, że Galaxy Round, będzie kosztować ponad 1100 dolarów, a teraz LG ujawniło cenę modelu LG G Flex.

Nowy smartfon, który już od jutra dostępny będzie w sklepach na terenie Korei Południowej, kosztować ma w przeliczeniu 940 dolarów. Tyle zapłacimy za słuchawkę w wersji bez sim-locka oraz umowy z operatorem. Trudno nie zauważyć, że cena jest bardzo wysoka jak na smartfona i tyle nie kosztują nawet topowe słuchawki innych producentów.LG G Flex początkowo zadebiutuje tylko w Korei, lecz LG nie zamierza ograniczać się wyłącznie do tego rynku. Już w grudniu produkt pojawi się we Francji, gdzie będzie oferowany za pośrednictwem sieci Orange (i tylko tam). Cena nie została jednak ujawniona.

LG G Flex posiada 6-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 720p, Snapdragona 800, 2 GB pamięci RAM, 13-megapikselową kamerę oraz baterię o pojemności 3500 mAh. Smartfonem zarządza naturalnie najnowszy Android.

Przy okazji poznaliśmy też część akcesoriów, które będą sprzedawane do tego modelu. Wśród nich znajdziemy m.in., etui na obudowę z niewielkim okienkiem prezentującym fragment wyświetlacza, nakładka na tylną ściankę oraz rozszerzenie pamięci na USB, zapewniające dodatkowe 16 GB.

Najciekawsze jednak to, że LG G Flex jest w pewnym stopniu elastyczny i jak pokazuje poniższe wideo, można go wyprostować pod naciskiem, bez uszkodzenia sprzętu.

Źródło: Androidbeat.comYou may also like...