Marka Louis Vuitton prezentuje nowy smartwatch. Jest stylowy i drogi

Francuski dom mody Louis Vuitton, zaprezentował właśnie swój najnowszy smartwatch. Model Tambour Horizon powstał we współpracy z koncernem Google.

Louis Vuitton nie jest może najbardziej znanym producentem smartwatchy, ale takie produkty również ma w swej bogatej ofercie. Od 2017 roku oferuje swym klientom model Tambour Horizon, bazujący na platformie Wear OS. Teraz francuski dom mody uznał, że jego zegarek potrzebuje odświeżenia. Wspólnie z inżynierami koncernu Google opracował więc nową jego wersję, wyposażoną w procesor Snapdragon Wear 3100.

Nowy Tambour Horizon ma również ostatnią wersję Wear OS, ale nie to jest w nim najważniejsze. Zegarek otrzymał bowiem najnowszy procesor Qualcomma do urządzeń noszonych. Jest on nie tylko wydajniejszy, ale też znacznie oszczędniejszy. Dzięki temu na jednym ładowaniu baterii, przy pełnym wykorzystaniu wszystkich funkcji działa przez cały dzień. Jeśli natomiast włączymy tryb oszczędny ograniczający się tylko do prezentacji czasu, wydłużymy czas działania aż do 5 dni.

Sprzęt oprócz wskazywania aktualnej godziny, potrafi też mierzyć puls oraz posiada wbudowany krokomierz. Oczywiście prezentuje także powiadomienia ze smartfona.

Tambour Horizon oferować ma nowe wzornictwo i kolorystykę, a dodatkowo pojawi się wersja ceramiczna. Jego cena i data premiery nie są jeszcze znane. Można jednak założyć, że cena będzie zbliżona do poprzednika, który kosztuje 2490 dolarów.

Tambour Horizon

Tambour Horizon

Źródło: Louisvuitton.com

You may also like...