Moto E4 Plus z akumulatorem 5000 mAh

Moto E4 Plus zapowiada się na bardzo interesujący sprzęt w kwestii długości czasu pracy. Najnowsze doniesienia sugerują, że telefon może zostać przez producenta wyposażony w aż 5000 mAh akumulator. Bateria wystarczy więc na dość długie godziny funkcjonowania sprzętu.

Topowe modele smarfonów są coraz mocniejsze. Tymczasem producenci chcąc zachować niewielką grubość obudowy i utrzymać nowoczesny wygląd sprzętu, ograniczają pojemność akumulatorów. Powoduje to, że użytkownik musi częściej ładować swój telefon lub nosić ze sobą jakiś pojemny powerbank, który pozwoli go doładować.

Tą kwestią nie będą musieli się przejmować nabywcy nowego telefonu Moto E4 Plus, która za jakiś czas powinna trafić do sprzedaży. Najnowsze doniesienia na jej temat, ujawniły nieco informacji na temat specyfikacji technicznej, z której wyłania się ciekawy obraz.

Moto E4 Plus dostanie ponoć 5,5-calowy ekran o rozdzielczości HD, natomiast w Moto E4 znajdzie się 5-calowy ekran, jak w poprzedniku. Pamięci operacyjnej prawdopodobnie zostanie w nim zainstalowane 2 GB, natomiast użytkowej producent zaoferuje 16 GB. To znacznie więcej niż w Moto E3, która miała tylko 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci flash. Wystarczało to bowiem do zapisania bardzo niewielkiej ilości danych w postaci zdjęć, czy aplikacji mobilnych.

Sercem Moto E4 Plus oraz Moto E4 będzie czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737M. Jest on taktowany zegarem 1,3 GHz i oparty na rdzeniach Cortex-A53. W obu telefonach przedni aparat będzie mieć 5 Mpix, natomiast tylny w Moto E4 otrzyma sensor 8 Mpix, zaś w Moto E4 Plus będzie to 13 Mpix.

W przypadku większego modelu duże wrażenie robi również bateria. W Moto E4 Plus ma mieć pojemność 5000 mAh, co przy stosunkowo słabym procesorze oraz wyświetlaczu HD, powinno zapewnić długi czas pracy.

Moto E4 Plus

Źródło: Winfuture.de

You may also like...