Motorola P40 też będzie mieć dziurę w ekranie. Wskazują na to nowe rendery

Moda na dziury dla przednich kamer zyskuje na popularności. Takie rozwiązanie będzie mieć także nadchodzący model Motorola P40, co potwierdzają najnowsze rendery.

Przyszły rok będzie prawdopodobnie stal pod znakiem smartfonów z dziurami w wyświetlaczach. Coraz więcej producentów zaczyna bowiem w ten sposób zastępować wykorzystywane dotychczas notche. Podobne rozwiązanie znajdziemy zapewne także w nowej Motoroli.

Wskazują na to zaprezentowane rendery, przygotowane wspólnie przez @OnLekas oraz witrynę 91mobiles.com. Na poniższym wideo możemy zobaczyć obrazki przedstawiające nowy telefon z każdej strony. Szczególnie interesujący jest wyświetlacz, w którym umieszczono niewielki otwór pod kamerę do selfie. Sam ekran, który będzie mieć 6,2-cala, rozciąga się natomiast na niemal całą powierzchnię przedniego panelu.

Rendery pokazują także tylny panel nowego smartfona, na którym widoczna jest podwójna kamera. Jej parametrów technicznych na razie nie znamy, jednakże przecieki sugerują obecność 48 MP sensora od Sony. Jeśli spojrzymy poniżej modułu kamery, zauważymy logo producenta. Nie jest to jednak element ozdobny, gdyż będzie tam umieszczony czytnik odcisków palców. Najwyraźniej Motorola na razie nie planuje wykorzystywać sensorów wbudowanych w wyświetlacz.

Wyposażenie i cenę nowego smartfona powinniśmy poznać już wkrótce. Motorola P40 może zostać pokazana już podczas CES 2019, albo w czasie targów MWC 2019.

Motorola P40

Motorola P40

Źródło: Twitter.com

You may also like...