Nowa lampa Xiaomi ułatwi dzieciom naukę

Nowa lampa Xiaomi, to sprzęt zaprojektowany z myślą o ułatwieniu dzieciom nauki. Ma naturalne światło i konstrukcję, dzięki której idealnie oświetli biurko.

Do nauki potrzebne jest odpowiednie oświetlenie, jednak nie wszystkie lampy biurkowe spełniają swoją rolę. Wiele modeli oferuje bowiem światło, które ma zbyt dużą lub za małą jasność. A do tego niewłaściwą temperaturę barwy oraz niezbyt dokładnie doświetla powierzchnię biurka.

Jeżeli więc chcecie zapewnić swojemu dziecku idealne warunki do nauki, to Xiaomi ma idealną propozycję w postaci Xiaomi Mijia Vertical Learning Lamp. Lampa dostępna na chińskim rynku jest przeznaczona dla dzieci i emituje światło zarówno w dół, jak i w górę, zapewniając idealne oświetlenie otoczenia oraz poprawiając skupienie.

lampa
Źródło: Xiaomi

Sprzęt posiada dwa elementy świecące. W górnej jej części znajduje się pierścień generujący światło emitowane w stronę sufitu o jasności 7000 lumenów. Natomiast dolny element generuje światło w dół o jasności 3000 lumenów. Głowica jest przy tym obracana o 90 stopni, co pozwala dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb.

lampa
Źródło: Xiaomi

Jak przystało na produkt Xiaomi, lampa jest rzecz jasna inteligentna. Jej działanie możemy kontrolować za pomocą bezprzewodowego pilota, komend głosowych Xiao AI lub aplikacji Mijia. Ta ostatnia zapewnia znacznie szersze możliwości kontroli lampy, umożliwiając m.in. kontrolowanie prędkości z jaką wzrasta jej jasność, by chronić oczy. Można również regulować temperaturę barwową oraz inne funkcje.

Lampa dostępna jest w tej chwili na internetowej platformie Xiaomi Youpin, gdzie kosztuje 2299 juanów (ok. 1330 zł). Na ten moment nie wiadomo kiedy produkt pojawi się na zachodnich rynkach, ani też ile będzie trzeba za niego zapłacić.

You may also like...