Nowoczesna lampa biurkowa Huawei zwiększy komfort pracy i nauki

Huawei Dalen Smart Desk Lamp 3i to najnowsza lampa biurkowa, wprowadzona do sprzedaży przez chiński koncern. Jest funkcjonalna, a przy tym stosunkowo tania.

Praca lub nauka przy biurku nie jest możliwa bez odpowiedniego oświetlenia. Niektórym osobom wystarczą zwykłe lampki ze standardowymi żarówkami, ale wiele osób potrzebuje czegoś bardziej zaawansowanego. Co zapewni im nie tylko odpowiednie natężenie światła, ale też dodatkowe funkcje. Takim sprzęt oferuje firma Huawei, która wprowadziła do sprzedaży nową lampkę Dalen Smart Desk Lamp 3i.

Lampa biurkowa dla gadżeciarzy

Wbrew pozorom nie jest to zwykła lampa, lecz zaawansowany technologicznie gadżet o nowoczesnej stylistyce oraz rozbudowanej funkcjonalności. Projektanci przywiązali dużą wagę do jakości oświetlenia, montując aż 78 nowoczesnych diod LED, wyposażonych w funkcję dostosowania temperatury barwy. Dzięki temu można ją łatwo dobrać do określonych potrzeb, takich jak nauka, czy też pisanie i wówczas nie będą męczyły wzroku nawet podczas dłuższej pracy. Producent przygotował też kilka zdefiniowanych trybów pracy, przeznaczonych do czytania i pisania, korzystania z ekranów itp.

Lampa biurkowa jest oczywiście w pełni regulowana, zaś diody zamontowano w taki sposób, aby oświetlały większą powierzchnię biurka. To nie wszystkie jej atuty, gdyż wbudowano w nią również lampkę nocną, którą można włączyć oddzielnie i emituje słabe ciepłe światło. Dzięki temu możemy ją zostawić włączoną w nocy i nawet gdy się obudzimy, nie będzie nam przeszkadzać.

biurkowa lampka
Źródło: Huawei

Oczywiście wszystkimi funkcjami lampy, możemy sterować za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. A gdy nie mamy pod ręką telefonu, wówczas skorzystamy z komend głosowych, gdyż gadżet jest kompatybilny z asystentem Huawei Xiaoyi. Tradycjonaliści mogą natomiast użyć dotykowych przycisków wbudowanych w obudowę.

biurkowa lampka
Źródło: Huawei

Jeśli chodzi o źródło światła, to jego żywotność wynosi około 50 tys. godzin. Jeżeli będziemy więc korzystać z lampki codziennie przez 12 godzin, to będzie działać przez 2 lat.

Huawei Dalen Smart Desk Lamp 3i na razie dostępna jest tylko w Chinach i można ją kupić za pośrednictwem sklepu Jingdong. W tej chwili oferowana jest w promocyjnej cenie 76 zł. Nie wiadomo jednak kiedy będziemy mogli kupić tę lampkę także w innych krajach.

You may also like...