Nowoczesny Mini-PC GOLE1 Pro 2022 nie potrzebuje do pracy monitora

Marka HIGOLE powraca z najnowszym komputerem klasy Mini-PC o nazwie GOLE1 Pro 2022. Sprzęt posiada wbudowany ekran dotykowy, a jego cena zaczyna się od 199 dolarów.

Mini-PC to jeden z najciekawszych wynalazków ostatnich lat. To w zasadzie w pełni funkcjonalne komputery PC, które dzięki niewielkim rozmiarom oferują bardzo duże możliwości. Mogą bowiem służyć jako typowy sprzęt do pracy lub nauki, albo też pełnić rolę multimedialnego centrum domowego. Położony obok telewizora, umożliwi korzystanie z internetu, słuchanie muzyki, a także oglądanie filmów.

GOLE1 Pro 2022 komputerem do pracy w domu i poza nim

Komputery Mini-PC zazwyczaj wymagają podłączenia do zewnętrznego ekranu, gdyż bez niego nie są w stanie funkcjonować. Firma HIGOLE postanowiła jednak stworzyć taki sprzęt, który ma już własny wyświetlacz. A co więcej jest to ekran dotykowy, co jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność komputera.

Ten niezwykły sprzęt nazywa się GOLE1 Pro 2022 i posiada wbudowany 5,5″ ekran, niemal taki jak w nowoczesnych smartfonach. Pod maską mogą natomiast pracować dwa różne procesory, co pozwala klientowi dostosować komputer do zadań jakie będzie wykonywał. Do wyboru jest Celeron N4000 lub Celeron J4125 wyprodukowane w technologii 14 nm. Można je połączyć z 8 GB pamięci LPDDR4X RAM, a także 128 GB dyskiem SSD, na którym zainstalowano Windows 11 Pro.

Producent postarał się także o spory wyborów portów. Komputer posiada więc 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, gigabitowy ethernet, a także dwa porty HDMI 2.0, służące do podłączenia zewnętrznego ekranu. Mamy także 4 porty USB 3.0 Typ-A oraz jeden USB Typ-C, zaś czytnik kart pamięci microSD pozwoli szybko przenosić dane z wewnętrznego dysku SSD.

Model z procesorem Celeron N4000 posiada Bluetooth 5 oraz WiFi 5. Nieco nowocześniejszą łącznością dysponuje natomiast wariant z Celeronem J4125, który Bluetooth 5.2 oraz WiFi 6. W komplecie znajdziemy także wbudowaną baterię, więc komputera można używać także poza domem.

Zamówienia na GOLE1 Pro 2022 można składać na stronie Indiegogo. Jego ceny zaczynają się od 199 dolarów i zależą od wybranej konfiguracji. Ten nowoczesny i funkcjonalny Mini-PC trafi do sprzedaży już we wrześniu.

GOLE1 Pro 2022

Źródło

You may also like...