Niezwykły smartfon Nubia Alpha zadebiutuje już 8 kwietnia

W przyszły poniedziałek będziemy mogli kupić jeden z najbardziej niezwykłych smartfonów, jakim jest Nubia Alpha. Produkt będzie oferowany w cenie od 450 euro.

Podczas MWC 2019, firma ZTE zaprezentowała wyjątkowo oryginalne urządzenie o nazwie Nubia Alpha, będące połączeniem smartfona i smartwatcha. W zasadzie mamy tu do czynienia ze smartfonem (firma lubi go tak określać), którego nosimy nie w kieszeni jak zazwyczaj, lecz na nadgarstku. Wbrew pozorom nie był to wyłącznie koncept, lecz w pełni funkcjonalne urządzenie gotowe do produkcji i wprowadzenia na rynek.

Jego premiera odbędzie się już 8 kwietnia i wówczas będzie go można kupić w chińskich sklepach online. Nowy produkt ZTE oferuje nam praktycznie wszystkie najważniejsze funkcje smartfona, wsparte funkcjami smartwatcha.

Urządzenie posiada 4-calowy elastyczny ekran, który owija nadgarstek, prezentując czytelny obraz nawet w słoneczny dzień. Jego sercem jest Snapdragon 2100 wspierany przez 1 GB RAM’u oraz 8 GB pamięci użytkowej. Wyposażono go również w 5 MP aparat f/2.2 zlokalizowany w przedniej części obudowy, a pod spodem znajdziemy czujnik mierzący tętno. Bateria dysponuje pojemnością 500 mAh i wystarczy na dwa dni pracy, natomiast funkcjonalność zapewnia zmodyfikowana wersja Androida.

Produkt potrafi monitorować naszą aktywność fizyczną, a dzięki wbudowanej karcie eSIM, możemy wykonywać i odbierać połączenia.

Nubia Alpha w wersji WiFi kosztować będzie 450 euro, natomiast z kartę eSIM wyceniono ją na 549 euro.

Nubia Alpha

Źródło: Weibo.com

You may also like...