OnePlus 5T wyprzedany w 6 godzin

Firma OnePlus osiągnęła kolejny sukces. Jej najnowszy smartfon OnePlus 5T, który zadebiutował we wtorek, wyprzedał się w czasie zaledwie sześciu godzin.

Chińska firma OnePlus nie jest tak dużym producentem smartfonów jak znane marki, ale całkiem nieźle radzi sobie na tym rynku. Jej urządzenia są bowiem bardzo wydajne i dostępne w atrakcyjnych cenach, więc cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Tak samo jest z najnowszym modelem OnePlus 5T, który we wtorek wszedł oficjalnie do sprzedaży. Firma potrzebowała jedynie sześciu godzin, aby całkowicie wyprzedać cały zapas urządzeń przygotowanych na rynkową premierę tego modelu. Tym samym stał się on najszybciej sprzedającym się sprzętem w historii tego producenta.

Zainteresowanie klientów nie powinno być jednak dla nikogo zaskoczeniem. OnePlus 5T ma bowiem niezłą specyfikację techniczną. Smartfon posiada 6-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD i proporcjach 18:9. Jego sercem jest procesor Qualcomm Snapdragon 835, współpracujący z 6/8 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci wewnętrznej.

Ma również podwójny aparat główny z sensorami 16 MP + 20 MP oraz 16 MP przedni, a także gniazdo słuchawkowe. Kosztuje natomiast 499 dolarów, co jak na oferowaną specyfikację, jest niezwykle atrakcyjną ceną. Jedyną wadą może być chwilowy brak systemu Android 8.0 Oreo, gdyż na razie telefon wyszedł z Nougatem. Producent zapewnił jednak, że nowy system pojawi się już w styczniu.

Plusem jest natomiast to, że sprzęt jest bardzo wytrzymały, co zaprezentował w swym teście Zack Nelson.

OnePlus 5T

Źródło: Twitter.com

You may also like...