OnePlus 7 Pro śpiewająco przeszedł test wytrzymałości

Właściciel kanału JerryRigEverything, przetestował wytrzymałość najnowszego smartfona OnePlus 7 Pro. Urządzenie dzielnie zniosło próby zarysowania oraz zginania obudowy.

Wczoraj firma OnePlus zaprezentowała swe najnowsze smartfony OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro. Wprawdzie produkt trafi do sprzedaży dopiero 17 maja, to w sieci już teraz zaczynają pojawiać się jego recenzje. Jedną z nich opublikował Zack Nelson, który poddał swym tradycyjnym torturom wariant Pro.

Test jest z pewnością bardzo interesujący dla przyszłych nabywców tego modelu. Wiele osób na pewno chce wiedzieć, czy wysuwana kamera nie osłabia konstrukcji urządzenia. Nelson sprawdził to za pomocą testu wyginania obudowy, podczas którego nieznacznie się odkształciła. Nie ma jednak powodów do obaw, gdyż szybko powróciła do normalnego stanu.

Nie trzeba też martwić się rysami na obudowie. Ekran udało się zarysować dopiero narzędziem na 6 poziomie w skali twardości. To samo dotyczy soczewki wysuwanej kamery, chronionej przez identyczne szkło co wyświetlacz. Sama kamera również jest sporą ciekawostką. Zack odkrył bowiem, że posiada funkcję chroniącą przed upadkiem telefonu na ziemię. System wykrywa bowiem gdy urządzenie spada i szybko ją chowa. To zabezpiecza ją przed poważnym uszkodzeniem.

Test ognia nie zostawił żadnych śladów, choć płomień zapalniczki przystawiono do wyświetlacza na aż 50 sekund. To dobra wiadomość, gdyż w przypadku ekranów AMOLED nie jest to takie oczywiste i na wielu modelach zostają ślady. Zostały one m.in., na wyświetlaczu LG G8 ThinQ, którego Zack niedawno testował.

Krótko mówiąc OnePlus 7 Pro jest bardzo wytrzymałym, a przy tym funkcjonalnym sprzętem.

OnePlus 7 Pro

Źródło: YouTube.com

You may also like...