Nowe grafiki prezentują wygląd Oppo Reno3 Pro 5G

W sieci pojawiły się grafiki przedstawiające wygląd najnowszego modelu Oppo Reno3 Pro 5G. Przy okazji poznaliśmy też oficjalną pojemność jego baterii.

Wczoraj Brian Shen, wiceprezes chińskiej firmy Oppo zapowiedział na Twitterze nowy model smartfona Oppo Reno3 Pro 5G. Dziś możemy już zobaczyć jak nadchodzący sprzęt wygląda, dzięki opublikowanym w sieci grafikom.

Na poniższych renderach widzimy, że produkt prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo. Jego wyświetlacz z zakrzywionymi krawędziami otaczają bardzo wąskie ramki, zaś w lewym górnym rogu dostrzeżemy dziurę pod 32 MP przednią kamerę. Przekątna ekranu Full HD+ AMOLED wynosi 6,5″, natomiast jego częstotliwość odświeżania to 90 Hz. Telefon będzie też bardzo smukły, gdyż grubość jego szklanej obudowy wyniesie 7,7 mm, nie licząc oczywiście garbu tylnej kamery.

Oppo Reno3 Pro 5G

Nowy sprzęt Oppo nie jest modelem flagowym, więc nie znajdziemy pod maską Snapdragona 855. Według przecieków jest to urządzenie z górnych rejonów średniej półki, dlaego jego sercem jest Snapdragon 735, który współpracuje z 8 GB RAM oraz 256 GB pamięci flash. Rendery tego wprawdzie nie pokazują, ale wiemy iż tylny aparat będzie poczwórny z głównym sensorem 60 MP.

Energię do pracy zapewni smartfonowi bateria o pojemności 4025 mAh. To akurat jest oficjalna informacja, potwierdzona dziś na Twitterze przez samego Briana Shena. Według plotek bateria będzie współpracowała z 30 W systemem szybkiego ładowania, jednak bez możliwości ładowania bezprzewodowego. Byłoby to dużym zaskoczeniem, ale pamiętajmy że to tylko plotka, więc rzeczywistość może być inna.

Oppo Reno3 Pro 5G

Oppo Reno3 Pro 5G dostanie też system ColorOS 7 bazujący na Androidzie 10. To aktualnie najszybsza wersja nakładki tego producenta, gwarantująca krótki czas reakcji systemu i błyskawiczne uruchamianie aplikacji. Lepiej też reaguje na dotyk, a więc nie będzie żadnych opóźnień podczas interakcji z telefonem.

Producent zaprezentuje smartfona już w przyszłym miesiącu i wówczas poznamy jego oficjalną cenę. Według przecieków, będzie go można kupić w Europie w cenie 550-600 euro.

Źródło

You may also like...