Oppo wchodzi na rynki europejskie z nowym partnerem

Oppo coraz mocniej zaznacza swą obecność na Starym Kontynencie. Firma wchodzi właśnie do siedmiu europejskich krajów z pomocą operatora Vodafone.

Oppo jest kolejną z chińskich firm, która zamierza podbić europejskie rynki swym sprzętem mobilnym. Producent idzie w ślady Xiaomi i również coraz mocniej zaznacza swą obecność na Starym Kontynencie. Wkrótce może więc stać się groźnym rywalem dla obecnych tutaj innych firm.

Naturalnie wspomniane kraje, to dopiero pierwszy etap europejskiej ekspansji chińskiej firmy. Z czasem jej urządzenia mogą zawitać do kolejnych krajów, stając się ciekawą alternatywą dla produktów Samsunga, LG lub Apple. Ich największym atutem będzie nie tylko atrakcyjna cena, ale też europejska gwarancja, a więc użytkownik nie musi się martwić o serwisowanie sprzętu. Wszystkie uszkodzenia będą naprawione szybko i sprawnie.

Chiński koncern poinformował o nowej umowie partnerskiej z Vodafone, która pozwoli wkroczyć na siedem europejskich rynków. Jego produkty pojawią się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Turcji oaz Holandii. Będą dostępne za pośrednictwem własnych kanałów sprzedaży operatora, a więc w jego sklepie online oraz fizycznych salonach.

Na wspomnianych rynkach mają być oferowane smartfony z praktycznie każdej kategorii. Pojawią się więc różne modele, począwszy od serii A, poprzez rodzinę Reno, a kończąc na Find X2 oraz Find X2 Pro.

Oppo

Źródło

You may also like...