PayPal usprawnia funkcjonalność aplikacji mobilnej

Najpopularniejszy system internetowych płatności jakim jest PayPal, przedstawił nową aplikację mobilną. Wprowadzone w niej zmiany podnoszą komfort obsługi.

Choć na rynku funkcjonuje wiele systemów internetowych płatności, to jednym z najpopularniejszych jest wciąż PayPal. Platforma umożliwia wygodne płacenie za zakupy oraz przesyłanie pieniędzy rodzinie i znajomym, zarówno z komputera osobistego, jak i smartfona. W przypadku drugiej kategorii urządzeń, stało się to właśnie znacznie wygodniejsze.

Firma poinformowała właśnie o wprowadzeniu paru zmian do swej aplikacji mobilnej, które znacznie podnoszą komfort jej użytkowania. Aplikacja została bowiem bardziej uproszczona i skupia się na zapewnieniu klientom maksymalnej funkcjonalności. Łatwiejsze jest więc obecnie wysyłanie i otrzymywanie płatności. Zmieniono też design aplikacji, dzięki temu prostsze stało się sprawdzenie salda, a powiadomienia czytelniejsze. Przeniesiono również przyciski pozwalające wysłać oraz odebrać pieniądze, dzięki czemu zawsze są pod ręką.

Nowa wersja aplikacji PayPal jest już dostępna pod Androida. Wkrótce pojawi się także dla Androida.

PayPal

Źródło: Neowin.net

You may also like...