Na ten pojazd Bugatti stać będzie praktycznie każdego

Marka Bugatti pokazała właśnie swą pierwszą w historii elektryczną hulajnogę. Pojazd nazywa się Bugatti 9.0 i może rozpędzić się do 30 km/h oraz przejechać 35 km na jednym ładowaniu.

Bugatti znane jest z luksusowych i wyjątkowo drogich samochodów sportowych, na które stać głównie arabskich szejków. Należąca do Volkswagena marka zaprezentowała jednak zupełnie nowy pojazd, na którego stać praktycznie każdego. Firma pokazała właśnie swą pierwszą elektryczną hulajnogę.

Pojazd nazywa się Bugatti 9.0 i powstał we współpracy z producentem elektronicznych akcesoriów, firmą Bytech. Dzięki ramie wykonanej ze stopy magnezu jest bardzo lekki i wytrzymały, a waży poniżej 16 kg. Rama natomiast składa się, co zdecydowanie ułatwia jego transport.

Sprawdź ceny popularnych hulajnóg elektrycznych

Bugatti 9.0

Pojazd wyposażono w napęd, który pozwala rozpędzić się do całkiem niezłej prędkości 30 km/h. Oczywiście to prędkość maksymalna, gdyż pojazd oferuje trzy tryby jej ustawień, które pozwalają ją trochę ograniczyć. Dodatkowym wyposażeniem jest wbudowany tempomat, który będzie utrzymywał wybraną przez użytkownika prędkość jazdy.

Bugatti 9.0

Pojemna bateria umożliwia pokonanie na jednym ładowaniu dystansu 35 km. O komfort jazdy dbają natomiast 9-calowe pneumatyczne opony, zaś bezpieczeństwo zapewniają podwójne hamulce, które wyposażono w system ABS.

Jazdę w nocy ułatwiają przednia i tylna lampa, a także wbudowane kierunkowskazy. Dodatkowym bajerem jest podświetlanie podpórki pod nogi, a także specjalny projektor, który za hulajnogą wyświetla logotyp marki. Na kierownicy znajduje się natomiast wyświetlacz LED, który prezentuje informacje o poziomie naładowania baterii, zasięgu, prędkości itp.

Bugatti 9.0

Hulajnoga Bugatti 9.0 dostępna jest do kupienia na stronie Bugatti Scooters, gdzie kosztuje 1200 dolarów. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: czarna, srebrna oraz błękitna.

Źródło

You may also like...