Pizza Hut Pie Tops II: buty z funkcją zamawiania pizzy

Firma Pizza Hut opracowała nietypowe obuwie, które spodoba się miłośnikom popularnej włoskiej potrawy. Gadżet o nazwie Pie Tops II, to buty z funkcją zamawiania pizzy.

Buty służą zwykle do chodzenia, ale czasem producenci chcą się wyróżnić i wówczas stosują w nich nowinki technologiczne. Takie pomysły podnoszą funkcjonalność obuwia, wzbogacając je o nowe możliwości. Przykładem takich projektów są m.in., inteligentne buty Xiaomi czy też buty do biegania z amortyzatorami.

Równie oryginalne obuwie stworzyła także sieć Pizza Hut. Jej produkt nazywa się Pie Tops II i są to buty z funkcją zamawiania pizzy. Wcale nie żartuję, obuwie zostało wyposażone w elektronikę oraz bezprzewodową łączność, która daje wiele nowych możliwości.

Wszystkim wbudowany w język buta przycisk, pozwala zamówić nam ulubiony placek. Wystarczy wcześniej skonfigurować ulubioną pizzę w firmowej aplikacji sieci. Gdy więc zgłodniejemy, naciskamy wspomniany przycisk, który automatycznie wysyła zamówienie. Przypomina to nieco w działaniu przycisk Amazon Dash. Na butach jest także drugi przycisk znajdujący się z boku. Ten ma jednak nieco inne zastosowanie, a jego rolą jest zatrzymanie oglądanego właśnie filmu, gdy dostawca przyniesie nasze zamówienie.

Buty nie są tylko projektem, lecz realnym produktem i będzie je można kupić. Pizza Hut zamierza je sprzedawać od 19 marca na stronie HBX.com, a dostępnych będzie 50 par. Kolejne 50 par firma zamierza rozdać w konkursach organizowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pie Tops II

Źródło: Pizzahut.com

You may also like...