Najnowsza wersja aplikacji Pocket Casts już dostępna na Androida

Na platformę Android pojawiła się już pełna wersja najnowszej aplikacji Pocket Casts. Jest to niezwykle popularne narzędzie adresowane do fanów podcastów, zapewniające im dostęp do tysięcy audycji z całego świata.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat, podcastom udało się zdobyć całkiem sporą popularność. Jest ona na tyle duża, że istnieją specjalne aplikacje, które zapewniają do nich łatwy dostęp. Prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych jest Pocket Casts, której najnowsza, siódma już wersja debiutuje na platformie Android.

Najnowsza wersja aplikacji ma bardzo prostą, intuicyjną wręcz obsługę. Wszystkie opcje są dokładnie takie jak powinny być, by umożliwić użytkownikowi wygodne poruszanie się po świecie podcastów.

Lista epizodów informuje nas obecnie jakie odcinki już pobraliśmy, które synchronizują się obecnie z urządzeniem, a które oczekują w kolejce. Użytkownik otrzymał też nowe, wygodniejsze narzędzie archiwizowania poszczególnych odcinków. Dzięki temu możliwe jest zachowanie już odtwarzanych audycji, do których być może zapragnie w przyszłości powrócić. Funkcja pozwala również odtworzyć podcast nawet gdy nie jesteśmy subskrybentem danego programu.

Najnowsza wersja aplikacji Pocket Cast jest już dostępna do pobrania w Google Play Store.

Pocket Casts

Źródło: Play.google.com

You may also like...