Tegoroczna premiera Wonder Woman 1984 zagrożona

Wytwórnia zastanawia się nad ponownym przełożeniem premiery filmu Wonder Woman 1984. Nowa produkcja może trafić do kin dopiero przyszłego lata.

Jeśli liczyliście na to, że podczas tegorocznych świąt pójdziecie do kin, by obejrzeć film Wonder Woman 1984, to możecie się rozczarować. Wytwórnia rozważa bowiem kolejne przełożenie premiery tej produkcji. Według Variety film może trafić do kin dopiero latem przyszłego roku.

Powodem takiego stanu rzeczy jest rzecz jasna epidemia koronawirusa, która spowodowała zamknięcie kin. Poza tym nawet w krajach gdzie pozostały otwarte, frekwencja nie jest duża. Ludzie bowiem wolą nie ryzykować zakażenia i omijają je dalekim łukiem. Wytwórnie filmowe musiały więc wprowadzić poważne zmiany w swych kalendarzach premier, aby dostosować się do nowej rzeczywistości.

Oczywiście nie można wykluczyć, że Warner Bros. w grudniu zdecyduje się na premierę kinową. Natomiast dwa tygodnie później wprowadzi go do oferty HBO Max. W ten sposób wytwórnia mogłaby znaczne zwiększyć liczbę subskrybentów swej streamingowej platformy. Letnia premiera także byłaby niezłym pomysłem, pod warunkiem rzecz jasna, że do tego czasu uda się opanować pandemię.

Wonder Woman 1984

Źródło

You may also like...