Przenośny głośnik Blaupunkt BT01OR

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, wprowadza na polski rynek przenośny głośnik Bluetooth BT01OR w żywym kolorze pomarańczowym.

BT01OR to kolejne urządzenie z serii niewielkich, przenośnych głośników z wbudowanym modułem Bluetooth, który zapewnia przesyłanie plików muzycznych za pomocą profilu A2DP z wielu różnych urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety czy laptopy, dzięki czemu możemy odtwarzać ulubione utwory z własnej biblioteki muzycznej. Głośnik posiada również wbudowany tuner radiowy z możliwością wprowadzenia do pamięci 20 ulubionych stacji FM, tak więc nie ma konieczności przeszukiwania całego zakresu częstotliwości w celu znalezienia ulubionej rozgłośni. W obudowie urządzenia znalazł się port do odczytu plików dźwiękowych zapisanych na kartach microSD. BT01OR obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności 32GB.

Najlepsze głośniki przenośne

Dzięki złączu AUX możliwe jest podłączenie wszelkich innych urządzeń odtwarzających ulubioną muzykę. Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza wynosi 3Watt. Głośnik zasilany jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 400mAh, który może być ładowany za pomocą złącza micro USB przy pomocy dostarczonego przewodu. Czas pracy baterii wynosi około 3-4 godzin w zależności od poziomu głośności i wybranego źródła dźwięku.

Ze względu na swoje niewielkie gabaryty BT01OR będzie idealnym dopełnieniem każdego tabletu czy komputera przenośnego.

Specyfikacja techniczna:

– Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audiostreaming (A2DP)
– Radio FM z pamięcią 20 stacji
– Odtwarzacz MP3 micro SD (do 32GB)
– Wejście AUX minijack (kabel w zestawie)
– Moc wyjściowa: 1 x 3W RMS
– Zasilanie bateryjne: wbudowany akumulator wymienny (400mAh)
– Ładowanie poprzez złącze mini USB (kabel w zestawie)
– Czas pracy na baterii: 3-4 godziny / Czas ładowania: 7 godzin
– Wymiary: 70(szer.) x 60(wys.) x 70(gł.)mm
– Waga: 0,16kg

Sugerowana cena detaliczna brutto: 79 zł.

Źródło: 2n-everpol.pl

You may also like...