Nowa mapa i tryby gry w najnowszej aktualizacji PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite otrzymało kolejną aktualizację dostarczającą sporo nowych elementów. Gracze znajdą w niej m.in., zupełnie nową mapę oraz tryb rozgrywki o nazwie War Mode.

PUBG Mobile to jedna z najpopularniejszych aktualnie gier na smartfony, która jednak ma swe wymagania. Do sprawnego działania potrzebny jest całkiem mocny sprzęt, co wykluczało z zabawy wiele osób posiadających tańsze i dużo mniej wydajne urządzenia. W sierpniu twórcy gry wprowadzili więc na rynek jej nieco okrojoną wersję o nazwie PUBG Mobile Lite. Zmniejszono w niej m.in., liczbę grających którzy pojawiają się na mapie oraz wprowadzono kilka innych ograniczeń.

Okrojona wersja popularnej produkcji rozwija się w szybkim tempie i właśnie otrzymała kolejną, całkiem sporą aktualizację. Przede wszystkim dostarcza zupełnie nową mapę Golden Woods, która dostępna jest wyłącznie w tej wersji gry. Jest to nowe pole bitwy wypełnione małymi miasteczkami z mnóstwem miejsc, w których można się ukryć.

Kolejną nowością jest tryb gry, który nazywa się War Mode. Użytkownicy wchodzą na pole bitwy wyposażeni w wyrzutnie rakiet RPG-7, co jak można się domyśleć, pozwala im siać chaos i zniszczenie. Oczywiście doszło też nowe wyposażenie i uzbrojenie. Po mapie można przemieszczać się przy użyciu UAZa, a do walki przydadzą się nowy karabinek PP19, QBZ oraz strzelba QBU DMR.

Nowa aktualizacja PUBG Mobile Lite jest już dostępna na rynku europejskim, więc gracze mogą ją śmiało pobierać. Natomiast 1 października rusza kolejny sezon rozgrywek rankingowych z zupełnie nowymi nagrodami. Dodano też nowe wyzwania w menu misji z bardzo cennymi nagrodami.

PUBG Mobile Lite

Źródło

You may also like...