Razer Iskur: pierwszy gamingowy fotel znanego producenta

Razer pokazał właśnie swój pierwszy gamingowy fotel. Produkt nazywa się Razer Iskur i zaprojektowano go w taki sposób, by zapewniał graczom jak największy komfort.

Gracze kupując nowy komputer, na którym będą bawili się najnowszymi tytułami, zaniedbują jedną niezwykle istotną kwestię. Skupiają się bowiem na wyborze szybkich procesorów i kart graficznych, zapominając o własnej wygodzie. Przed monitorem będą bowiem spędzali mnóstwo godzin, więc potrzebny jest fotel, który zapewni im odpowiedni poziom komfortu.

W ostatnich czasach rynek gamingowych foteli mocno się rozwinął, więc było tylko kwestią czasu, gdy pojawi się na nim również firma Razer. Ten moment właśnie nastąpił, ponieważ znany producent akcesoriów zaprezentował nam model Razer Iskur.

Firma zadbała o to, by produkt zapewniał komfort na najwyższym poziomie, dlatego w zagłówku zastosowano piankę z pamięcią kształtu, zapewniającą doskonałe podparcie głowy. Pojawiło się również wypełnienie z pianki o wysokiej gęstości, która przez długi czas zachowa swój kształt. Całość pokryto natomiast wielowarstwową syntetyczną skórą o wysokiej trwałości na ścieranie.

Razer Iskur

Projektanci sprzętu wzięli też pod uwagę ergonomię, dlatego zastosowano tu specjalną poduszkę zapewniająca właściwe podparcie pleców, którą można regulować. Mówiąc inaczej, nawet po długich sesjach z ulubionymi grami, w tym fotelu nie będą nas bolały plecy.

Razer Iskur

Fotel ma również podłokietniki regulowane w czterech płaszczyznach, co ułatwia dostosowanie ich pozycji do indywidualnych preferencji. Natomiast oparcie ma regulację pochylenia. Wysokość fotela również można regulować za pomocą wysokiej klasy gazowego siłownika. Jego maksymalne obciążenie wynosi 140 kg, natomiast dopasowano go dla osób o wzroście 186 cm.

Razer Iskur

Razer Iskur od wczoraj jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie producenta, a kosztuje 499 dolarów.

Źródło

You may also like...